top of page

Privaatsuspoliitika

ISIKUANDMETE KOGUMINE

Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • andmed, mis te meile esitate, näiteks teie kontaktandmed ja muud andmed, mis te võite meile PeaTreeneri veebilehtede kaudu esitada;

  • andmed, mis me saame siis, kui te kasutate meie veebilehte, näiteks infopäringu või küpsiste kaudu, mis saadetakse teie seadmesse;

  • andmed avalikest allikatest.

 

Me võime koguda järgmisi andmeid:

  • Teie ja teie ettevõtte demograafilised andmed, nagu organisatsiooni nimi, kontaktandmed, IP-aadress;

  • küpsiste andmed, mis on seotud saidi www.peatreener.org kasutamisega teie poolt;

 

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutatakse teile meie teenuste ja toodete pakkumiseks ning muude kohustuste täitmiseks, mis meil võivad teie ees olla. Lisaks võidakse kogutud isikuandmeid kasutada meie ja teie vahelise kliendisuhte arendamiseks ning kohaldatavate õigusaktidega lubataval määral ka teavitamiseks, reklaamiks ja turunduseks ning statistilistel eesmärkidel.

 

Kogutud isikuandmete avaldamine

Kogutud isikuandmeid võidakse andmebaasist väljastada kohaldatavate õigusaktidega lubatud ja nõutud määral, näiteks ilma piiranguteta riigiasutustele.

 

Kogutud isikuandmete muutmine

Teil on õigus kohaldatavate õigusaktidega lubatud määral teada, missuguseid isikuandmeid on teie kohta meie andmebaasi kogutud. Samuti võite te taotleda meie andmebaasis teie kohta leiduvate mitteterviklike, ebaõigete või aegunud isikuandmete täiendamist, parandamist või kustutamist.

 

KÜPSISED

Küpsis on tärkidentifikaator, mille meie veebilehe arendusplatvormi  Wix.com salvestab teie kõvakettale läbi veebibrauseri, millega te meie veebilehte külastate. Küpsiseid võidakse kasutada meie veebilehe kõige sagedamini külastatavaid osasid puudutavateabe kogumiseks. Seda liiklusinfot saab kasutada meie veebilehe sisu täiustamiseks ja selle kasutamise lihtsustamiseks. Kui soovite meie küpsiseid hüljata, saate oma brauseri vastavalt konfigureerida.

 

TURVALISUS

Isikuandmeid säilitatakse PeaTreeneri turvalises, tulemüüridega kaitstud võrgus.

 

KÄESOLEVA PRIVAATSUSPOLIITIKA MUUTMINE

Meie privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt muuta. Kõigist privaatsuspoliitika olulistest muudatustest teavitatakse teid meie veebisaidi kaudu.

bottom of page